EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


ŚWIĘTA WIELKIEJNOCY

02 kwietnia 2010, autor: Sekretariat

05854_pisanki

Niedawno witaliśmy Nowy 2010 Rok. Składaliśmy życzenia i robiliśmy noworoczne postanowienia takie jak rzucam palenie, nie jem słodyczy, nauczę się angielskiego, będę ćwiczył, będę spędzał więcej czasu z rodziną….….. Czy udało nam się wytrwać?

W tym roku, nasz firma, jako spółka, świętuje „osiemnastkę”. EkoWodrol stanie się pełnoletni. Na 18-ę dostaje się prezenty. Zastanawiam się, – co nas czeka. Jedno jest tylko pewne... zmiany, zmiany,... zmiany - w strukturze firmy i w zarządzie. I czy… czy dalej taka szaleńcza praca i walka z konkurencją.

Od jutra zaczynają się ŚWIĘTA WIELKIEJNOCY. Święta inne niż wszystkie - chyba każdy ma chwile w życiu, kiedy wydaje się, że "niesiony" krzyż jest za ciężki, nie do udźwignięcia. I wtedy KTOŚ przychodzi z pomocą i ... żyje się dalej. Myślę, że taka symbolika tych świąt jest bardzo wymowna nie tylko dla wierzących w Zmartwychwstałego Jezusa (ten tekst już znacie z ubiegłorocznych życzeń, ale dalej jest i będzie aktualny).

Kiedy widzisz krzyż na drodze

I gdy smutno będzie Ci

Nigdy nie mów „ już nie mogę”

Tylko „ Jezu pomóż mi” .

Życzę Wam w te Święta czasu dla najbliższych, spokoju dla siebie… Ciszy, w której zabrzmi radość Zmartwychwstania.

Życzę Wam także abyśmy szanowali się wzajemnie a pasją i pogodą ducha zarażali wszystkich wokół. Nie sądzili i wymagali tylko od innych, a wtedy wszystkim nam będzie się żyło przyjemniej.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij