Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

JUTRO TŁUSTY CZWARTEK. JEDZMY PĄCZKI – TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE!

27 lutego 2019

10279_tlusty_czwartek_2015

Klasyka gatunku to pączek z lekko spłaszczoną ciemnozłotą kulą z jaśniejszą obwódką w miejscu, gdzie Ziemia ma równik, oblany lukrem i z nadzieniem konfitury różowej.

Bywają też pączki trójkątne czy podłużne.

W ciągu roku niekoniecznie za nimi przepadamy, ale w Tłusty Czwartek powinno się zjeść choćby jednego. Więc jutro - oddaj się bez reszty pysznej euforii, nie wchodź na wagę i nie licz kalorii

S M A C Z N E G O!


Z życia firmy W 2015 roku tłusty czwartek wypadał 12 lutego. W EkoWodrolu zajadaliśmy się prostokątnymi pączkami z lukrem i skórką pomarańczową.

Pychota!


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

21 grudnia 2018

EKOWODROL Koszalin, ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

Żebyśmy w te Święta:

  • mówili mniej niż zazwyczaj, ale sensownie,

  • dużo czytali, ale ze zrozumieniem,

  • używali myślenia, ale ze zdrowym umiarem,

  • mieli refleksje, ale nie krzyczeli.

I niechaj już tak pozostanie na cały Nowy Rok 2019.


MIKOŁAJKI - 6 GRUDNIA

06 grudnia 2018

EKOWODROL Koszalin, Mikołaje

Dzisiaj w naszej firmie gościł Święty Mikołaj. Każdemu wręczał słodki upominek. Ale nie to było zdziwieniem, bo taka jest rola Mikołaja. Zaskoczeniem było to, że nie był sam. Asystowała jemu… No właśnie - nie była to ani Śnieżynka, ani Elf. Czyli kto? Z pewnością, ba na pewno Pani Mikołajowa.

Nie odbyło się bez tak charakterystycznego pytania: Czy byłeś/aś grzeczny/na i proszę powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę. Co niektórzy mówili wierszyki (Mikołaju nasz, dużo paczek masz…), śpiewali piosenki, nawet nucili kolędy, a także pokazywali różne figury (stali na jednej nodze lub udawali samolot).

A tak na marginesie - ten Mikołaj ma na imię Zbyszek i można stwierdzić z całą pewnością, że od jedenastu lat sprawia nam dużo radości i uśmiechu.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij