Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


PISANKI WYKONANE PRZEZ DZIECI NASZYCH PRACOWNIKÓW WNOSZĄ DUŻO CIEPŁA I RADOŚCI.

01 kwietnia 2015, autor: Sekretariat

Pisanki wykonane przez dzieci pracowników EKOWODROLU.JPG Pisanka EKOWODROL wykonana własnoręcznie przez naszą koleżankę,.JPG

Do Świąt Wielkanocnych już tylko 3 dni.

Przyroda z trudem budzi się do snu. Jeszcze wiosną nie pachnie.

Ale można już nucić:

„Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy. Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty.”

Dlaczego? – ponieważ w firmie na ekspozycyjnym miejscu wiszą fantastyczne, wielokolorowe pisanki wykonane przez dzieci naszych pracowników. Wnoszą całe mnóstwo ciepła i radości.

Ale to nie wszystko. Nasza koleżanka wykonała własnoręcznie cudowną pisankę z naszym logo. Wykonała ją techniką decoupage’u. Szkoda, że tylko jedną! Prezes od razu ją zaanektował, ale można ją obejrzeć w sekretariacie.

Decoupage to sztuka zdobienia przedmiotów, polegająca na oklejaniu ich powierzchni serwetkami lub obrazkami z papieru. A my przecież mamy takie firmowe serwetki.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij