EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


NIECH ŻYJE BAL!

16 lutego 2009, autor: Łukasz Ziomek

02831_p2140116

14 lutego w godzinach wieczornych Minibrowarze „Kowal” odbył się nasz doroczny bal karnawałowy. Motywem balu był „Dzień zakochanych w Bollywood”.

Imprezę rozpoczął Prezes odziany w tradycyjny indyjski strój–salwar kamiz. Przywitał wszystkich uczestników tymi słowami: „Namaste. Moi kochani, niech Was nie dziwi mój wygląd. Nie sprzedałem udziałów Hindusom, nie zmieniłem wyznania, ale w ten dzisiejszy wieczór chcę być z Wami i daleko od tematu Dorzecza Parsęty. A gdzie jest najdalej? W Indiach, w Bollywood...”

Dla wielu był to pierwszy bal w takim miłym gronie. Pomysł na imprezę w stylu Eko- Bollywood był całkiem oryginalny. Goście zostali mile powitani, panie otrzymały róże oraz indyjskie szale, wszyscy zostali ozdobieni bindi. W trakcie imprezy wszechobecny był klimat rodem z Bollywood. Muzyka, konkursy, ekodolary, kasyno, tańce, miłe towarzystwo i pamiątkowe zdjęcia z pewnością zapamięta wielu.

Oby następny bal był równie udany. Ukłony w stronę organizatorów.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij