EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


30 CZERWCA BR. ODBIÓR OCZYSZCZALNI I ZWYCZAJNE ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW EKOWODROL

01 lipca 2014, autor: Sekretariat

Rowy, oczyszczalnia MBR.jpg LIPSKI.jpg

30 CZERWCA DO POŁUDNIA

Rowy, gmina Ustka – oficjalne przecięcie wstęgi na membranowej oczyszczalni ścieków MBR.

(…) „Membranowa oczyszczalnia ścieków MBR, zrealizowana przez EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, to bardzo nowoczesny obiekt, o pionierskiej w kraju technologii, która służy środowisku, daje gwarancję bardzo czystych ścieków. Mam nadzieję, że to początek nowych tego typu inwestycji w Polsce.”

..............................................................................

30 CZERWCA PO POŁUDNIU

Siedziba firmy – Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie.

Oprócz zatwierdzenia sprawozdań: Zarządu z działalności Spółki, Rady Nadzorczej i udzielania absolutorium, wybrano Prezesa zarządu na dalszą 3-letnia kadencję. Został nim ponownie Lech Wojciechowski.

Skład pozostałych Członków Zarządu także nie uległ zmianie. Członkami Zarządu zostali powtórnie Zbigniew Chudzik i Paweł Kaczmarek.

Zarząd uzyskał 100% poparcie wszystkich wspólników.


Informujemy, iż z dniem 1 lipca 2014 roku pracę zawodową po 45 latach kariery w firmie EkoWodrol zakończył Pan Włodzimierz Lipski - Wiceprezes Zarządu, a ostatnio przewodniczący Rady Nadzorczej EkoWodrol Sp. z o.o.

W związku z przejściem na emeryturę życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, a także ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij