Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Stacja Uzdatniania Wody w miejscowości Dębnica Kaszubska

W okresie od października 2013 do sierpnia 2014 roku trwały roboty budowlane związane z rozbudową hydroforni w m. Dębnica Kaszubska.

Wydajność zestawu hydroforowego - 96 m3/h.

W ramach inwestycji posadowiono na terenie stacji dwa naziemne zbiorniki retencyjne o pojemności 170 m3 każdy, wykonano remont dwóch istniejących studni głębinowych w zakresie wymiany pomp głębinowych, montażu naziemnych obudów studni wraz z armaturą i ułożeniem nowych rurociągów tłocznych do budynku hydroforni.

Budynek hydroforni wyposażono w zestaw pompowy i aparaturę kontrolno - pomiarową. Do okresowej dezynfekcji zastosowano układ do proporcjonalnego dozowania podchlorynu sodu.

Hydrofornia pracuje całkowicie automatycznie. Pracą zarządzają nowoczesne sterowniki mikroprocesorowe zapewniające komunikację cyfrową z urządzeniami pomiarowymi typu wodomierze z nadajnikami przepływu czy elektroniczne moduły zabezpieczeń silników pomp.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij