Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Budowa przyłącza cieplnego z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów do oczyszczalni ścieków Ostrów Grabowski w Szczecinie

Nazwa zadania: Budowa przyłącza cieplnego z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów do oczyszczalni ścieków Ostrów Grabowski w Szczecinie.

ZAMAWIAJĄCY: Spółka Wodna „Międzyodrze”, ul. Przejazd 14, 70-607 Szczecin

Zawarcie umowy: 09.2016

Termin zakończenia prac: 11.2017

Wartość zadania: 959.900 zł netto 1.180.677 zł brutto

Zakres robót:

  1. Budowa przyłącza cieplnego wraz z układem pomiarowym ciepła dostarczanego z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów do nowoprojektowanego głównego węzła cieplnego oczyszczalni ścieków „Ostrów Grabowski”.

  2. Budowa wolnostojącego budynku głównego węzła cieplnego wraz z zagospodarowaniem terenu.

  3. Budowa m. in. sieci cieplnych prowadzących czynnik grzewczy, instalacji grzewczych, instalacji wentylacji mechanicznej.

  4. Budowa wbudowanego rozdzielczego węzła cieplnego i instalacji ciepła technologicznego.

  5. Budowa i przebudowa rozdzielnic elektrycznych instalacji do unieszkodliwiania i odzysku ciekłych odpadów ropopochodnych, układu sterowania i wizualizacji pracy wykonywanych systemów grzewczych, systemu sterowania ogrzewaniem i układów grzewczych zbiorników procesowych ze zmianą źródła ciepła z energii elektrycznej na ciepłą wodę, sieci kablowej/światłowodowej dla skomunikowania elementów automatyki i sterowania.

  6. Uruchomienie wszystkich elementów wchodzących w skład zamówienia.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij