Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


O nas

Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie istnieje od roku 1992, jednak tradycje firmy na Pomorzu Środkowym sięgają 1959 roku.

Od wielu lat z powodzeniem świadczymy usługi na terenie całej Polski, stale umacniając swoją pozycję. Aktualnie jesteśmy specjalistycznym, liczącym się w regionie wykonawcą technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, instalacji wewnętrznych i sieci technologicznych oraz obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych. Wytwarzane przez nas innowacyjne produkty SZUSTERsystem, ze względu na swoje unikalne właściwości cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko na rynku krajowym.

Postawiliśmy na postęp organizacyjny i jakościowy. Nie boimy się twórczego ryzyka. Większość kadry technicznej to pracownicy z wyższym wykształceniem o wysokich kwalifikacjach. Obecnie załoga liczy ponad 180 osób.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji "od projektu do efektu".

Systematycznie i konsekwentnie wzbogacamy i doskonalimy swoje usługi, dostosowując ich strukturę do potrzeb i oczekiwań klientów.

Misja firmy "Tworzymy przyjazne środowisko" jest w pełni realizowana w trzech obszarach tj. utrzymania dobrych relacji z inwestorami, dobrej atmosfery wśród pracowników oraz poprzez budowę obiektów chroniących środowisko naturalne.

Pracujemy w systemie zapewnienia jakości zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001: 2008. Jesteśmy członkiem Business Centre Club i Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej, a także aktywnymi członkami SITWM i PZITS przy Środkowopomorskiej Radzie Naczelnej Organizacji Technicznej w Koszalinie oraz w Zachodniopomorskiej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij