Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


ZAPYTANIE OFRETOWE NR 03/08/2017

10 sierpnia 2017, autor: Sekretariat

Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na dostawę pomiarów wbudowanych tj. urządzeń i wyposażenia niezbędnego do wykonania instalacji badawczej do płukania i napowietrzania rurociągów tłocznych ścieków.

Zadanie wykonane zostanie w ramach projektu pn.:„Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków” finansowanego z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój / PO IR /, 2014-2020 Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Opis przedmiotu zamówienia.

  1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego pomiarów wbudowanych tj. urządzeń i wyposażenia niezbędnego do wykonania instalacji badawczej do płukania i napowietrzania rurociągów tłocznych ścieków.

Szczegółowe zestawienie urządzeń i wyposażenia niezbędnego do wykonania pomiarów wbudowanych tj. elementów służących do budowy i na stałe zainstalowane w modelu –pomiary wspólne dla instalacji badawczej m.in. ciśnień i prędkości przepływu , przedstawiono w Załączniku nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.

Załączniki:

  • Zapytanie ofertowe - pomiary wbudowane.pdf
    (1852 KB) pobierz
  • Opis przedmiotu zamówienia.doc
    (116 KB) pobierz
  • Formularz oferty - Monitoring.DOCX
    (101 KB) pobierz

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij