Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


ZAPYTANIE OFERTOWE

15 listopada 2017, autor: Sekretariat

Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na dostawę 2 szt. paneli operatorskich tj. elementy służące do budowy i na stałe zainstalowane w modelu - panel z ekranem dotykowym i oprogramowaniem do obsługi modelu.

Zadanie wykonane zostanie w ramach projektu pn.:„Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków” finansowanego z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój / PO IR /, 2014-2020 Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Opis przedmiotu zamówienia.

a) mobilny panel operatorski tj. przenośny komputer z ekranem dotykowym z oprogramowaniem VNC Viewer do zdalnej obsługi modelu układu sterowania – 1 kpl + stacja dokująca

b) mobilny panel operatorski tj.: przenośny komputer z ekranem dotykowym z oprogramowaniem VNC Viewer do zdalnej obsługi urządzeń i pomiarów instalacji laboratoryjnej – 1 kpl (bez stacji dokującej)

Szczegółowe zestawienie przedmiotu zamówienia przedstawiono w Załączniku nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.

Załączniki:

  • Zapytanie ofertowe - 2 kpl panele operatorskie.pdf
    (2172 KB) pobierz
  • Formularz oferty - Panele operatorskie.docx
    (102 KB) pobierz
  • Załącznik nr 1 - panele operatorskie.docx
    (25 KB) pobierz

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij