Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Przetarg do projektu NCBiR - inst. sprężonego powietrza i inst. tłoczna

28 czerwca 2018, autor: Krzysztof Falkowicz

Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na zakup i dostawę : a) instalacji sprężonego powietrza - tj.: elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w modelu - zawory, reduktory, przewody i inna armatura do sprężonego powietrza dla każdego modelu. b) Instalacji tłocznej wraz z armaturą – tj.: elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w modelu - instalacje tłoczne wraz z armaturą - m.in. przewody, mocowania, armatura odcinająca, zwrotna i regulacyjna.

Zadanie wykonane zostanie w ramach projektu pt.:„Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków” finansowanego z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój / PO IR / wg. Umowy nr POIR.01.01.01-00-0685/16-00, 2014-2020 Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Załączniki:

 • Formularz oferty - Inst. spręż.pow..docx
  (117 KB) pobierz
 • Zał nr 2 Specyfikacja Inst. tłocza.doc
  (135 KB) pobierz
 • Zapytanie ofertowe inst.spr.pow i inst.tłoczna.pdf
  (2863 KB) pobierz
 • Zał nr 1 Specyfikacja Ins.spreż.pow..doc
  (171 KB) pobierz

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij