Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU PROJEKTU „OPRACOWANIE INNOWACYJNEGO URZĄDZENIA DO PŁUKANIA I NAPOWIETRZANIA RUROCIĄGU TŁOCZNEGO ŚCIEKÓW SPRĘŻONYM POWIETRZEM, OGRANICZAJĄCEGO PROCESY ZAGNIWANIA ŚCIEKÓW”.

20 kwietnia 2017, autor: Sekretariat

09690_fundusze_europejskie

EkoWodrol Spółka z o.o. rozpoczyna realizację projektu pt.: „Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków”, dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” tzw. Szybka Ścieżka.

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnego urządzania, wykorzystującego nowatorską metodę zapobiegania zjawisku zagniwania ścieków w rurociągach tłocznych ścieków.

Planowanym efektem projektu będą zbudowane wersje prototypów urządzeń, zweryfikowanych w warunkach rzeczywistych na istniejących instalacjach kanalizacyjnych, gdzie występują problemy z zagniwaniem ścieków i powstawaniem odorów.

Innowacyjne urządzenie do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, jako nowy produkt na rynku służyć będzie do ograniczania procesów zagniwania ścieków i ograniczania problemów z występowaniem odorów.

Wartość projektu: 6 910 139,96 zł

Wkład funduszy europejskich: 69,38 %, wkład własny 30,62 %

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij