Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


ZAWORY SZYSTER SYSTEM w standardzie ANSI do USA

08 października 2012, autor: Sekretariat

08429_2012_10_03_wspolne

W ramach realizowanego przez EkoWodrol Sp. z o. o. z siedzibą w Koszalinie projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego przedstawiciele firmy - Rafał Wojciechowski i Konrad Chudzik- wzięli udział w dniach 1-3.10.2012 r. w Targach WEFTEC, odbywających się w Nowym Orleanie.

Nasi koledzy mogli pochwalić się nie tylko standardowymi wykonaniami zaworów zwrotnych kolanowych SZUSTER system, znanymi na europejskim rynku od wielu lat, ale i przedstawić nowe wersje dedykowane na rynek amerykański –zawory w standardzie ANSI.

Dzięki tak przygotowanemu asortymentowi produktów, stoisko targowe koszalińskiej firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Wiele rozmów handlowych przeprowadzonych w tych pierwszych dniach października, rokuje szansę wejścia na rynek „zza oceanu”.

Innowacyjność i unikalność zaworów SZUSTER system, po raz kolejny wyróżniła EkoWodrol w świecie.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij