Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


To ci historia!

04 listopada 2021, autor: Sekretariat

EKOWODROL, akwarela autorstwa architekta Pana Andrzeja Tyszeckiego, Lipiec 2013 – Prymusowa Wola k/Opoczna. Dwór murowany z końca XVIII w. Rozbudowany w I połowie XX w.

Skontaktował się z nami właściciel strony https://www.facebook.com/wies.prymusowawola, który umieszcza jak najwięcej wiadomości dotyczących powstania oraz dziejów Prymusowej Woli na przestrzeni wieków.

EkoWodrol w 2013 roku wydał kalendarz poświęcony starym i nowym, zadbanym i zagrożonym w istnieniu perełkom architektonicznym. W kalendarzu znalazła się akwarela dworu w Prymusowej Woli autorstwa architekta Pana Andrzeja Tyszeckiego.

Cytat z https://www.facebook.com/wies.prymusowawola (...)Bowiem bywa tak, że pochodzimy z miejsc, o których nie wiemy prawie nic, poza czasem jaki tam przeżyliśmy. Z różnych przyczyn nie dbamy o to albo nie interesujemy się historią, lub mamy ograniczony dostęp do informacji. Czas to zmienić.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij