Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


SUSZARNIA OSADÓW W JAMNIE BUDOWĄ ROKU 2012

24 grudnia 2013, autor: Sekretariat

08824_budowa_roku_jamno_suszarnia

W październiku 2013 r. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie otrzymały prestiżową nagrodę w ogólnopolskim konkursie Budowa Roku 2012.

Jest ona przyznawana przez Ministerstwo Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Wśród specjalistów nagroda w konkursie PZITB Budowa Roku 2012 uchodzi za budowlany Oskar. Komisja konkursowa uznała, że na taki właśnie tytuł zasługuje zrealizowany za 36 mln zł Węzeł Utylizacji Osadów Ściekowych w Jamnie - nowatorski w skali kraju układ skojarzenia współpracy elektrodehydratorów i suszarni".

Miło nam poinformować, że EkoWodrol Sp. z o.o. był jednym z głównych wykonawców.

Przypomnijmy, że oddana w tym roku inwestycja przerabia 17,5 tysiąca ton osadów na wysokoenergetyczny granulat, który jest wykorzystywany przez cementownie jako paliwo alternatywne w procesach technologicznych.

http://www.budowaroku.pl/laureaci/2012/nagroda-iii-stopnia/27-2012/nagroda-iii-stopnia/164-budowa-wezla-utylizacji-osadow-sciekowych-powstajacych-w-oczyszczalni-sciekow-jamno-w-koszalinie.html

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij