Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Przewierty sterowane dla EkoWodrolu to pestka

17 marca 2012, autor: Sekretariat

grondodrill 25 N.jpg podziękowanie TRACTO-TECHNIK GmbH&Co KG.jpg 0.3.jpg

W sobotę dotarło do nas kolejne urządzenie do przewiertów strerowanych - nowy GRUNDODRILL 25 N.

Jak na dzień dzisiejszy, jest to w swojej klasie najpotężniejsza i nieporównywalna z niczym innym maszyna. Jedyna taka w Polsce. Potężna moc 213 kW wytwarza dieslowski silnik Deutza, którym pracuje również na biodieslu. 245 kN sił pchania i ciągu oraz moment obrotowy w wysokości 10000 Nm dostępne są w całości do pracy.

GRUNDODRILL 25 N wyposażony jest w wzmocniony system udaru, ułatwiający sterowanie w kamienistych gruntach. Pompa bentonitowa zapewnia przy max. ciśnieniu 95 bar nawet 500 litrów płuczki na minutę.

Żerdziami wiertniczymi Twin Drive TD 82 maszyna wytwarza otwór pilotażowy o średnicy 140 mm. 288 m żerdzi dostępnych jest w automatycznie ustawianym magazynie. Wkładanie i odkładanie żerdzi również odbywa się automatycznie.

Najważniejsze parametry to: • do 900 mm – max średnica poszerzenia • do 710 mm – max średnica zewnętrznej rury • 500 m – długość wiercenia.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij