Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW W GROTNIKACH, Qśrd=1100 m3/d, RLM = 10.160

19 września 2012, autor: Sekretariat

08398_widok_na_oczyszczalnie_od_strony_wjazdu

14 września br. oficjalnie zakończono prace prowadzone na terenie oczyszczalni ścieków w Grotnikach, w gminie Włoszakowice, w województwie wielkopolskim.

Modernizację oczyszczalni EkoWodrol wykonał w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

Technologię oczyszczania ścieków oparto o proces niskoobciążonego osadu czynnego pracującego wg metody obróbki porcjowej ścieków SBR (Sequence Batch Reactors).

Przez pierwsze półrocze 2011 roku nasza firma prowadziła prace projektowe, a następnie po zaakceptowaniu projektu w lipcu 2011 roku rozpoczęła na terenie oczyszczalni prace budowlane.

Prace przebiegały zgodnie z planem i już 13 czerwca br. uruchomiono nowy ciąg technologiczny oczyszczalni ścieków, w tym: pompowni, sitopiaskownika i reaktorów z komorą retencyjną. Z końcem sierpnia br. , na trzy miesiące przed planowanym terminem, zakończono prace budowlane, drogowe, remontowe i demontażowe.

Mechaniczno-biologiczna oczyszczalnia ścieków w posiada możliwość zretencjonowania ścieków, mechaniczny i biologiczny stopień oczyszczania ścieków oraz samowystarczalną stację odwadniania osadu ściekowego.

Więcej informacji:
http://wwww.wloszakowice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1915&Itemid=2

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij