Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


NASZ PATENT NA ŚCIEKI BEZ ODORÓW – INNOWACYJNA METODA BTS.

15 lipca 2020, autor: Sekretariat

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, BTS -Bezemisyjny Transport Ścieków, jak pozbyć sie odorów

Odory, jeden z najbardziej powszechnych problemów w branży wod-kan. To olbrzymi kłopot, zarówno dla mieszkańców, jak i użytkowników sieci kanalizacyjnych. Ich powstawanie to skutek zagniwania ścieków, które zbyt długo przebywają w rurociągach tłocznych, np. podczas transportu ich niewielkiej ilości na duże odległości.

Wydzielający się wówczas siarkowodór jest nie tylko źródłem nieprzyjemnego zapachu, szczególnie latem, ale w wyższych stężeniach jest wręcz śmiertelnie niebezpieczny.

Wśród wielu stosowanych metod przeciwdziałania i ograniczenia wydzielania się tego gazu, jedną z najskuteczniejszych i przyjaznych środowisku jest system BTS - Bezemisyjnego Transportu Ścieków.

Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jak działa ta technologia, jakie ma zalety oraz jak bardzo potrafi ograniczać tworzenie się odorów.

https://www.wodkany.pl/kontrola-stezenia-siarkowodoru-w-systemie-bts/

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij