Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Najwyższa Jakość QI 2011

10 października 2011, autor: Sekretariat

QI 2011 certyfikat.jpg Perły QI 2011.jpg QI perła 2011.JPG

W dniu 6 października br. w IBB Andersia Hotelu w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala wręczenia Medali Laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International 2011.

Programowi Najwyższa Jakość QI, którego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu od początku jego istnienia patronują: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Polskie Forum ISO 9000. W tym roku odbyła się już piąta edycja konkursu.

EkoWodrol został laureatem w kategorii QI Product – Produkt Najwyższej Jakości za nowy produkt na rynku europejskim, kolumny EKON, EKOS. EKON - kolumny odpowietrzająco-napowietrzające, EKOS - kolumny płucząco-spustowe.

Podczas uroczystej Gali wręczono także wyróżnienia specjalne Perły QI 2011, które otrzymali trzykrotni laureaci Programu Najwyższa Jakość. Z dumą informujemy, iż EkoWodrol taką perłę otrzymał.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij