Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU 2018

24 czerwca 2019, autor: Sekretariat

ZŁOTY DENAR, EKOWODROL SP. z o.o. Koszalin, laureat w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo,  Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza roku 2018.png ZŁOTY DENAR, EKOWODROL SP. z o.o. Koszalin, laureat w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo,  Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza roku 2018 1.jpg ZŁOTY DENAR, EKOWODROL SP. z o.o. Koszalin, laureat w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo,  Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza roku 2018 2.jpg Logotyp Złoty Denar 2018.png

W środę tj. 19 czerwca w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się uroczysta gala konkursu „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza roku 2018”.

Koszaliński Denar to nagroda przyznawana corocznie najlepszym firmom z regionu, w tym roku już po raz XVIII. Wręczana przedsiębiorcom przez przedsiębiorców jest wyrazem uznania ich dokonań i wyników działalności. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa.

W tym roku w kategorii Średnie Przedsiębiorstwa Złoty Denar otrzymało Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o.

Załączniki:

  • Złoty Denar w Konkursie Koszaliński Denar - Nagroda Gospodarcza Roku 2018 w kategorii przedsiębiorstwo średnie.pdf
    (785 KB) pobierz

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij