Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


KONTRAKT - „INFRASTRUKTURA WODOCIĄGOWA PRAWOBRZEŻNEJ CZĘŚCI GMINY KROSNO ODRZAŃSKIE”

20 listopada 2013, autor: Sekretariat

08756_podpisanie_umowy

W dniu 04.11.2013 roku podpisaliśmy umowę na zadanie „Infrastruktura wodociągowa prawobrzeżnej części gminy Krosno Odrzańskie” z Krośnieńskim Przedsiębiorstwem Wodociągowo - Kanalizacyjnym Sp. z o.o.

Wartość kontraktu to 2,1 mln złotych.

Inwestycja obejmuje zaprojektowanie a następnie wykonanie robót budowlanych obejmujących wymianę urządzeń w Stacji Uzdatniania Wody w Gostchorzu oraz budowę magistrali wodociągowej o szacunkowej długości ok. 6 km wraz ze zbiornikami wody czystej. Zrealizowanie ww. inwestycji zapewni zaopatrzenie w wodę w ul. Szosa Poznańska w Krośnie Odrzańskim oraz miejscowości Łochowice, Czetowice, Bielów i Kamień.

Prace projektowe już trwają, natomiast roboty budowlane rozpoczną się w kwietniu 2014 roku. Natomiast przewidywany termin zakończenia robót budowlanych to grudzień 2014 roku.

Budowa zbiorników wody wraz z siecią wodociągową do podłączenia tych zbiorników jest realizowana w ramach przedsięwzięcia pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Krosno Odrzańskie – etap I”.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij