Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


KONFERENCJA - ZAPOBIEGANIE EMISJI ODORÓW W OBIEKTACH GOSPODARKI KOMUNALNEJ

15 lutego 2019, autor: Sekretariat

KONFERENCJA - ZAPOBIEGANIE EMISJI ODORÓW W OBIEKTACH GOSPODARKI KOMUNALNEJ 2.jpeg KONFERENCJA - ZAPOBIEGANIE EMISJI ODORÓW W OBIEKTACH GOSPODARKI KOMUNALNEJ 1.jpeg

W Otwocku od 12 do13 lutego odbyła wzięliśmy udział w konferencji pn. Zapobieganie emisji odorów w obiektach gospodarki komunalnej.

Celem konferencji było przedstawienie źródeł odorantów i ich charakterystyki w instalacjach ściekowych w gospodarce komunalnej i obiektach przemysłowych, a także wymagań prawnych oraz istniejących rozwiązań technicznych i technologicznych w zakresie zwalczania uciążliwości zapachowej obiektów ściekowych. Szczególnym celem było również zaprezentowanie praktycznych przykładów ograniczania emisji odorantów/odorów oraz stworzenie forum do przedyskutowania zagadnień dezodoryzacyjnych.

Wśród wygłoszonych referatów swoje wystąpienie miał ekspert projektu badawczego Mirosław Szuster z tematem: Transport ścieków w aspekcie ich zagniwania – wyniki projektu dot. innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem.

Udział w konferencji związany był z naszym projektem badawczym NCBiR .

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij