Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


KONFERENCJA NAUKOWO-TECHNICZNA PN. „INNOWACYJNE TECHNOLOGIE W OCZYSZCZANIU ŚCIEKÓW I PRZERÓBCE OSADÓW”

06 października 2016, autor: Sekretariat

EKOWODROL Koszalin, EkoMBR, Rafał Wojciechowski

14 października br. Na Politechnice Warszawskiej odbędzie się Konferencja Naukowo-Techniczna pn. „INNOWACYJNE TECHNOLOGIE W OCZYSZCZANIU ŚCIEKÓW I PRZERÓBCE OSADÓW”.

Patronat naukowy: prof. nzw. dr hab. inż. Jolanta Podedworna, prof. dr hab. inż. Zbigniew Heidrich.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń dotycząca innowacyjnych technologii w oczyszczaniu ścieków i przeróbce osadów możliwych do zastosowania w istniejących oczyszczalniach ścieków, w których konieczna jest rozbudowa i modernizacja układu technologicznego zmierzająca do zwiększenia efektywności działania oczyszczalni ścieków, szczególnie w odniesieniu do usuwania związków biogennych.

Inż. Rafał Wojciechowski z EkoWodrol Sp. z o.o. Koszalin, zaprezentuje referat pn. TECHNOLOGIE MEMBRANOWE, JAKO ALTERNATYWA DLA KLASYCZNEJ ROZBUDOWY OCZYSZCZALNI GWARANTUJĄCA MAKSYMALNĄ OCHRONĘ ŚRODOWISKA NATURALNEGO, którego współautorem jest również dr inż. Krzysztof Piaskowski z Politechniki Koszalińskiej.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij