Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


EkoWodrol w gronie Nominowanych w XXI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2011

10 lutego 2012, autor: Sekretariat

08258_skmbt_c45112021013250

W siedzibie BCC dnia 8 lutego br. Marek Goliszewski wręczył Prezesowi spółki EkoWodrol Lechowi Wojciechowskiemu nominację do Złotej Statuetki w XXI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2011.

W XXI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddały się 93 firmy. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Jury XXI edycji Konkursu Lider Polskiego Biznesu w składzie: dr Krzysztof Pawłowski (przewodniczący), prof. Tomasz Wielicki, dr Grażyna Majcher-Magdziak i Ewa Radko (sekretarz), po dokonaniu analizy nadesłanych ankiet konkursowych wyłoniło grupę 36 firm do grona Nominowanych.

EkoWodrol Sp. z o.o. nominację uzyskał za utrzymanie wysokiej pozycji w branży, ciągłe podnoszenie jakości usług, a także wyjątkową troskę i pomoc niesioną potrzebującym.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij