Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


EkoWodrol – KOSZALIŃSKI ORZEŁ 2019 W KATEGORII INNOWACJE

14 stycznia 2020, autor: Sekretariat

Koszaliński Orzeł 2019 statuetka 1.jpg z prezydentem.jpg

Wczoraj tj. 13 stycznia br. po raz 14. wręczono "Koszalińskie Orły" firmom, instytucjom i osobom z Koszalina, które wyróżniły się swoim działaniem w ubiegłym roku. Statuetki przyznawane są od 2006 r. przez prezydenta Koszalina podczas uroczystej noworocznej gali.

To prestiżowe nagrody, którymi prezydent Koszalina honoruje osoby i instytucje, które wyróżniły się swoim działaniem. W tym roku przyznano je w sześciu kategoriach.

Wśród laureatów - koszalińska firma EkoWodrol wyróżniona w kategorii INNOWACJE. Statuetkę Orła odebrał prezes EkoWodrol Lech Wojciechowski: - Otrzymujemy wyróżnienia ogólnopolskie, np. zostaliśmy docenieni w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie, ale najważniejsze są dla nas te nagrody, które przyznawane są na miejscu. Koszalińskie Orły budują markę firmy i są formą docenienia ciężkiej pracy naszych pracowników. W ten sposób tworzony jest kapitał społeczny, który jest bardzo potrzebny w mieście takiej wielkości jak Koszalin.

Załączniki:

  • Koszalinski Orzeł 2019 w kategorii INNOWACJA dyplom.pdf
    (435 KB) pobierz

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij