Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


CENT FOR FUTURE 2008

20 maja 2008, autor: Łukasz Ziomek

cent for future DYPLOM.jpg 2008_produkt-z-przyszloscia cent.JPG

21 kwietnia br. w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów IV edycji konkursu „Cent for Future”.
Galę zorganizował Polish Market-Economic Magazine i Rynek Polsk. Konkurs „Cent for Future” organizowany jest od 2005 roku we współpracy z marszałkami wszystkich województw. Jego ideą jest trawestacja staropolskiego obyczaju obdarowywania nowych przedsięwzięć „groszem na szczęście, na rozmnożenie”, zachowanego do dziś w postaci np. obsypywania bilonem młodożeńców czy wkładania jednogroszówki do darowanego portfela.

W „Cent for Future” obdarowani europejską jednocentową monetą zostają takie przedsiębiorstwa, które - według opinii Marszałków: •rokują największe nadzieje na szybki rozwój oraz produkty lub usługi •mają szczególne szanse na rynkowy sukces.

Stąd dwie kategorie konkursowe: 1.“Polish Market Hope” – wyróżniająca przedsiębiorstwa 2.“Product with a Future” – wyróżniająca produkty lub usługi.

Po upływie roku Kapituła Konkursu dokonuje oceny jak zdobywcy „Centów” pomnożyli swój startowy kapitał i najlepszym przyznaje nagrody „Golden Euro”. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją Konkursu objęli Wicepremier, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak i Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska. W kategorii „Produkt z przyszłością” z pośród tylko 15-tu wyróżnionych województw i tylko po jednym przedstawicielu z danego województwa, nasz firma uzyskała „Cent for Future” za zawór zwrotny kolanowy SZUSTERsystem.

Mamy nadzieję, że „Grosz Europejski” – „nasz Cent for Future” - będzie groszem przynoszącym szczęście, dzięki któremu nasz pomysł na biznes będzie się jeszcze lepiej rozwijał.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij