EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT W PRAWDZIWIE WIOSENNYM NASTROJU

19 marca 2008, autor: Łukasz Ziomek

00243_03_179_2_1_

Wiemy to z autopsji. Niekiedy budzimy się rano niechętni, niewyspani i od razu w kiepskim humorze a później stwierdzamy, że mijający dzień wcale nie był taki straszny, jak nam się rano wydawało.

Trwa odwieczny „spór” o to, które święta są ważniejsze - Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Nasz Biskup Dejczak we wczorajszym Głosie Koszalińskim powiedział, że nie ma sensu tego roztrząsać, ponieważ te święta nie konkurują ze sobą, ale pięknie się uzupełniają. Jedne wynikają z drugich i tak je mamy postrzegać.

Życzę Wszystkim Pracownikom radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiejnocy. Przyjdźmy po świętach w nie najgorszym nastroju.

W piątek tj. 21 marca o godzinie 14:30 zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie w sali konferencyjnej. Złożymy sobie życzenia i podzielimy się jajkiem wielkanocnym, symbolem życia i odradzania się.

(-)PREZES

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij