EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


XI PIKNIK EKOWODROLOWY

31 sierpnia 2008, autor: Łukasz Ziomek

Ale łakomy kąsek

Tradycyjnie 30 sierpnia br. spotkaliśmy się na pikniku. Piknik to impreza rodzinna. Uczestniczyło 260 osób.

W tym roku pogoda dopisała. Przez cały dzień niebo było bezchmurne, a gorąca atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom.

Wśród atrakcji dla dzieci znalazły się przejażdżki na kucyku, pokazy baniek mydlanych, malowanie twarzy, zabawy edukacyjne na torze przeszkód i na placu zabaw z najbardziej obleganym dmuchanym zamkiem. Ponadto para malowniczych komików nie pozwoliła się nikomu nudzić.

Jednakże gwoździem programu był pokaz break dance w wykonaniu Bartka i Olka Gozdal, dzieci naszego pracownika.

Dla dorosłych także przewidziano szereg atrakcji, nie tylko sportowych. Zimne piwo a przede wszystkim pieczone prosiaki. Skórka chrupiąca, soczyste w środku. Tylko palce lizać.

Impreza piknikowa nie mogłaby się odbyć bez oprawy muzycznej. Na żywo przygrywała nam kapela country z domieszką discopolo.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij