EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


URODZINOWY PIKNIK - OSIEMNAŚCIE MIEĆ LAT TO NIE GRZECH

16 września 2010, autor: Sekretariat

Urodzinowy tort

Tematem przewodnim tegorocznego pikniku były słowa piosenki „Osiemnaście mieć lat to nie grzech”. Dlaczego? Ponieważ był to piknik urodzinowy. Był wspaniały tort i szampan. Mnóstwo baloników w barwach firmowych uniosło się do nieba. Strzeliły petardy z konfetti.

Osiemnaście lat temu powstała nasza spółka. Jesteśmy pełnoletni. Ale ta dojrzałość nie spowodowała istotnych zmian w naszej wspólnej zabawie. Dalej bawiliśmy się jak dzieci. Panowie w paintballu i w grze „gigantyczne piłkarzyki” przypomnieli sobie czasy chłopięce.

Natomiast jak zawsze największe emocje budził konkurs przeciągania liny o puchar przechodni prezesa. Ekipą zwycięską okazał się team, ubiegłoroczny zwycięzca, z Działu Instalacji Wewnętrznych.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij