EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


TO JUŻ 15 LAT!!!

15 czerwca 2007, autor: Łukasz Ziomek

00372_roza

Kochani Współpracownicy, to już 15 lat.

15 lat działalności firmy, jako spółki założonej przez pracowników jest okazją do podsumowań, wspomnienia początków i nakreślenia kierunków oraz planów dalszego rozwoju.

15 lat temu, spółka przejęła majątek i tradycje firmy państwowej Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Rolnictwa w Wodę „Wodrol”, działającej od 1959 r.

Jubileusz jest okazją do podziękowania dla wszystkich tych, którzy uczestniczyli w tworzeniu historii firmy, pomagali, służyli radą, udzielali kredytu zaufania.

Dziękuję za wspólnie spędzone lata w EkoWodrolu.

Z tej okazji, pragnę w imieniu własnym i całego Zarządu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wasz profesjonalizm, aktywność, doświadczenie, wyrazista osobowość, entuzjazm – to niezaprzeczalne walory, które sprawiają, że postrzegani jesteśmy, jako firma solidna, wiarygodna i przyjazna.

Przy tej okazji życzmy sobie dalszego dynamicznego rozwoju, stałej i stabilnej obecności na rynku oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Łączę wyrazy szacunku,

Lech Wojciechowski

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij