EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

FIRMOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY W ŁAZACH

14 maja 2017

Program wyjazdu integracyjnego obejmował różne wciągające i ekscytujące rozrywki na zasadzie współzawodnictwa, gdzie wszyscy mieli równe szanse - i kobiety, i mężczyźni, starsi pracownicy na równi z młodymi, wysportowani i mniej sprawni.

Zabawy było co niemiara. Niektórym podobał się „Survival – czas przetrwania” a innym „Gangsta party z lat 20-tych”. Pogoda również dopisała.


KARTKA Z KALENDARZA EKOWODROLU - MAJ

01 maja 2017

EKOWODROL Koszalin, kalendarz 2017, maj  - budynek straży pożarnej wzniesiony w 1927 r. Pierwotnie jego front znajdował się z przeciwległej strony niż obecnie.

MAJ - jest piątym miesiącem w roku, ma 31 dni. Nazwa miesiąca wywodzi się od bogini Mai, matki boga Merkurego. Maj jest uznawany przez wielu ludzi za najpiękniejszy miesiąc w roku. Jedna ze starych legend mówi, że Bóg Ojciec w maju stworzył świat. Natomiast według ludowej tradycji, środek miesiąca maja (od 12 do 15 maja) powinien być zimny, deszczowy a nawet mroźny (tzw. trzej ogrodnicy i zimna Zośka).

POLSKIE PRZYSŁOWIA LUDOWE NA MAJ. • Kto się w maju urodzi, dobrze mu się powodzi. • Deszcz majowy, chleb gotowy. • Gdy kukułka w maju, spodziewaj się urodzaju. • W maju jak w gaju.

Autor akwareli: arch. Andrzej Tyszecki

http://ekowodrol.pl/o-nas/firmowe-kalendarze.html


WIELKANOC W EKOWODROLU

14 kwietnia 2017

EKOWODROL Koszalin, Wielkanoc w firmie

W WIELKI PIĄTEK dzieląc się jajeczkiem życzyliśmy sobie:

• Abyśmy wstawali uśmiechnięci rano z myślą - to będzie dobry dzień;

• Żeby przykrości i problemy nas omijały jak najszerszym łukiem;

• Abyśmy zawsze znajdowali czas na to, co najważniejsze. A najważniejsze dla mnie to …;

• Abyśmy mieli tyle pieniędzy, żeby starczyło na marzenia;

• Aby nam zdrowia nie zabrakło, bo jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch.

                   WESOŁEGO ALLELUJA! 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij