EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

CELNIE STRZELAMY

04 sierpnia 2006

00306_traf

Zakończyła się I edycja Strzeleckiej Ligi Biznesu 2006, która przyczyniła się do propagowania sportu strzeleckiego oraz rozwijania umiejętności strzeleckich wśród naszej załogi. Zespołowo zajęliśmy 7 miejsce.


AKADEMIA ZARZĄDZANIA DLA MENEDŻERÓW

13 lipca 2006

00300_pict5074

Od marca do końca lica br. (prawie we wszystkie piątki i soboty), cztery osoby z firmy bierą aktywny udział w projekcie szkoleniowym pn.: "Akademia Zarządzania dla menedżerów i kadr przedsiębiorstw Pomorza Środkowego", który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.


HOBBY TO SKARB

12 lipca 2006

Zainteresowania - napewno je posiadamy. Ale co z ich realizacją?

Prawdziwe hobby to odtrutka na życie we współczesnym świecie.

"Wędkowanie" - sądząc po niektórych osobach, to jedno największe i wspaniałe uzależnienie.

Z przyjemnością informujemy, że nasi pracownicy, jako pierwsi w historii Okręgu Koszalińskiego zdobyli Mistrzostwo Polski w Wędkarstwie Spławikowym w kategorii Seniorów .Zawody obyły się w dniach 08-09.07 2006 r. na rzece Wiśle w Drewnicy koło Gdańska.

Gratulacje !!!

Nie spocznijcie na laurach. Życzymy taaaakiej ryby!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij