EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

KOBIETA JEST JAK RÓŻA, NA TO MA KOLCE, BY JE OWIJAĆ PŁATKAMI

02 marca 2007

00341_2roze

Wielkimi krokami zbliża się 8 marca – obchodzony w większości krajów świata jako Dzień Kobiet.

Uważam, nie jestem w tym odosobniona, że kobiety powinny swoje święto obchodzić codziennie.


SMAKOWITE ŚWIĘTO. TŁUSTY CZWARTEK

14 lutego 2007

00339_paczki

Tłusty czwartek to w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed Wielkim Postem. Tradycyjnie w Polsce "dozwolone" jest obżarstwo.

W tym jedynym dniu możemy więc zanurzyć się w słodkiej rozpuście.

Najpopularniejsze potrawy to pączki i faworki.

Któż nie lubi pączków. Niektórzy, gdy tylko je zobaczą zapominają o bożym świecie. Nic dziwnego - współczesne pączki to istne specjały. Mogą być nadziewane nie tylko zwykłą marmoladą, ale także likierem, budyniem, serem, a nawet bitą śmietaną. Tradycyjne zaś konfiturą z róży. Gotowy jest zwykle lukrowany lub obsypany cukrem pudrem, może być też posypany kandyzowaną skórką pomarańczową lub polany czekoladą. Pycha!


WALENTYNKI ZBLIŻAJA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

13 lutego 2007

00337_serdusnie

Obecnie Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym (tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij