EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

można odejść na zawsze, by stale być blisko

19 listopada 2008

nekrolog

Ostatnio prezes napisał, (...)że ktoś tam na górze (każdy, może JEGO nazywać po swojemu) układa nam życie. Otwiera furtki, niektóre tylko uchyla, a jeszcze niektóre przed nami zamyka”.

Zaś ksiądz Jan Twardowski w swoich homiliach głosił, że "(...)śmierć jest drogą bez powrotu. Podróżą w jednym tylko kierunku. Śmierć nie jest wrogiem życia. Dzięki śmierci człowiek żyje. Gdyby wszyscy powołani do życia żyli – podusiliby się na świecie z braku miejsca. Ten, kto umiera, odchodzi przez grzeczność i ustępuje miejsca drugim”.

Wczoraj na forum.gk24 pod informacją dotyczącą tego tragicznego zdarzenia, znalazłam taki wpis.

~agakru~ Wczoraj, 08:18 Jest mi bardzo przykro, bo to zginął mój bardzo dobry kolega. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć, i nie wiem jak sobie poradzi rodzina ze stratą tak dobrego człowieka. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Mam nadzieję, ze tam gdzie teraz jest będzie szczęśliwy.

Nic dodać, nic ująć - można odejść na zawsze, by stale być blisko.


Listopad to taki „inny” miesiąc w roku

10 listopada 2008

Jesień na Górze Chełmskiej

Dzisiaj - 10 listopada 2008r. W firmie jest parę osób w Pracowni i Leszek w Hurtowni. CISZA, idealne warunki. Telefony nie dzwonią. Radio cichutko gra. Jest tak inaczej. Nienormalnie. Zapatrzyłem się chwilę na las... w moim pokoju.

Listopad to taki „inny” miesiąc w roku. Jednocześnie mamy Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przypominamy sobie jak bardzo brak nam tych, co "pouciekali" w miejsca bez powrotu. Przypominamy sobie o dziejach tych ludzi, często zwyczajnych, ale jakże kochanych i często niedocenionych za życia.

Mamy też 11 listopada - 90 rocznicę odzyskania niepodległości. Czy pamiętamy historię, co się stało przed, po i w dniu 11 listopada 1918 roku? Jak i z czym kojarzy nam się demokracja?


XI PIKNIK EKOWODROLOWY

31 sierpnia 2008

Ale łakomy kąsek

Tradycyjnie 30 sierpnia br. spotkaliśmy się na pikniku. Piknik to impreza rodzinna. Uczestniczyło 260 osób.

W tym roku pogoda dopisała. Przez cały dzień niebo było bezchmurne, a gorąca atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom.

Wśród atrakcji dla dzieci znalazły się przejażdżki na kucyku, pokazy baniek mydlanych, malowanie twarzy, zabawy edukacyjne na torze przeszkód i na placu zabaw z najbardziej obleganym dmuchanym zamkiem. Ponadto para malowniczych komików nie pozwoliła się nikomu nudzić.

Jednakże gwoździem programu był pokaz break dance w wykonaniu Bartka i Olka Gozdal, dzieci naszego pracownika.

Dla dorosłych także przewidziano szereg atrakcji, nie tylko sportowych. Zimne piwo a przede wszystkim pieczone prosiaki. Skórka chrupiąca, soczyste w środku. Tylko palce lizać.

Impreza piknikowa nie mogłaby się odbyć bez oprawy muzycznej. Na żywo przygrywała nam kapela country z domieszką discopolo.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij