EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

ZBLIŻAJĄ SIĘ NAJPIĘKNIEJSZE DNI W CAŁYM ROKU

23 grudnia 2008

WESOŁYCH ŚWIAT

Zbliżają się najpiękniejsze dni w całym roku „takie ciepłe, choć grudniowe”. Tak, na Święta Bożego Narodzenia czekają nie tylko dzieci, ale dorośli również. Ta magia udziela się nam wszystkim. Choinka, bombki, światełka, opłatek, wigilia, kolędy, rodzina, przyjaciele, karp, pierogi, makowiec, prezenty...

Drodzy Współpracownicy w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2009, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia ciepłej, rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, wszelkiej pomyślności i zadowolenia oraz sukcesu z podjętych wyzwań.

Kiedyś usłyszałem takie słowa: "Nic co wielkie, nie zostało osiągnięte bez entuzjazmu".

Życzę Wam i sobie dużo entuzjazmu a także stosowania tej zasady "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany".


MAMY PIEKNĄ CHOINKĘ

10 grudnia 2008

choinka przy fontannie

W firmie, dzięki Panu Leszkowi Perkowskiemu mamy po raz pierwszy piękną, żywą i ekologiczną choinkę (z korzeniami, w doniczce).

Nasze złoto-zielone drzewko stojące przy fontannie reprezentuje się wspaniale. Dodaje uroku i przypomina o nadchodzących świętach.


NASZE MAŁE EKOWODROLKI

08 grudnia 2008

Wspólna zabawa w piłeczkach

Mamy setkę dzieci w wieku do 14 lat. Dla nich 6 grudnia zorganizowaliśmy zabawę mikołajkową. Każde dziecko otrzymało wspaniałą paczkę.

Tak, paczki w tym roku były doskonałe, ponieważ rodzice nie poszli na łatwiznę, ale sami je przygotowali. Począwszy od zakupów słodkości, po pakowanie.

Rodzice chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach. Jednak największe powodzenie miał basen wypełniony po brzegi piłeczkami i .....kolana Mikołaja.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij