EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

Oj, oj - ale mamy kiepską kondycję.

10 marca 2008

00391_obrazek_1_

Nasza siedziba ma teraz trzy kondygnacje. Dla niektórych – aż trzy! My w pracowni, już przez miesiąc nabraliśmy kondycji. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu, aby wejść na drugie piętro.


Wielkimi krokami zbliża się 8 marca

05 marca 2008

00389_tulipany

Wielkimi krokami zbliża się 8 marca – obchodzony w większości krajów świata jako Dzień Kobiet. Zwyczajowo w tym dniu mężczyźni są szarmanccy i niekiedy wręczają kobietom upominki. W PRL takim szablonowym upominkiem były goździk i rajstopy. Nasi Panowie, w tym dniu, zawsze nas zaskakiwali. Dlatego teraz też pozwolimy się mile zaskoczyć, chociaż będziemy w trakcie „dziejowej” przeprowadzki. A tak nawiasem, to święto chyba jest nam wszystkim potrzebne, bo skoro większość tamtych komuszych świąt uległa zapomnieniu, a Dzień Kobiet został, a nawet znów zyskuje na znaczeniu, to widać tak trzeba.


Tłusty czwartek

30 stycznia 2008

Już w środę od rana, we wszystkich mediach trąbią, że jutro jest już Tłusty Czwartek. Tradycja karze w Tłusty Czwartek zapomnieć o diecie i o zdrowym rozsądku. W ten dzień trzeba zjeść choć jednego pączka.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij