EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

Mój ci tylko on

08 sierpnia 2008

Super duży "SZUSTER"

Teraz już oficjalnie mogę zamieścić zdjęcie największego „szustera”. W minionym roku za umieszczenie tej fotki na tablicy ogłoszeń, oberwało mi się i to solidnie.

Teraz „big szuster” nie jest już ścisłą tajemnicą i można go już oficjalnie pokazywać. Wobec tego z przyjemnością tak czynię.


SPŁYW KAJAKOWY DRAWĄ

17 czerwca 2008

wiosłujemy razem

Szum wiatru w trzcinach, ćwierkanie ptaków i plusk wody działają kojąco. Tak jest co roku na spływie kajakowym. Ale tym razem pogoda spłatała nam figla.


SPEŁNIAMY MARZENIA

12 czerwca 2008

spełniamy marzenia

W marcu 2007 r. Burmistrz Sianowa wystosował poprzez media apel o pomoc w akcji „Pokój dla Marcina”. Marcin to niepełnosprawny fizycznie i intelektualnie mieszkaniec Sianowa. Mieszka z rodzicami i rodzeństwem na piętrze w starych zasobach mieszkaniowych.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij