EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

A PROPO ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI SZUSTER STSTEM

02 grudnia 2008

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

Z serii - humor, dowcip!

W związku informacją na stronie www o "Świątecznej promocji" na świąteczne ozdoby Szuster System proszę o pilną dostawę następujących wyrobów:

  • 1 szt. EKS 01 DN40 jako czubek do choinki - wymagany wolny przelot min. 30 mm (grubość pnia na czubku)

  • 4 szt, EKS 01 DN32 wraz z haczykami do zawieszenia jako bombki

  • 1 szt COMBI 11 DN80 jako podstawa i uchwyt do choinki.

Wymagana odporność na zanieczyszczenia (ziemia) oraz pełna szczelność na ciśnienie słupa cieczy 0,1m (podlewanie) oraz sprawna i ostra zasuwa nożowa (do obcięcia i przyblokowania choinki po włożeniu do zaworu)

Proszę o pilną realizację zamówienia - koniecznie przed 24 grudnia! :)


można odejść na zawsze, by stale być blisko

19 listopada 2008

nekrolog

Ostatnio prezes napisał, (...)że ktoś tam na górze (każdy, może JEGO nazywać po swojemu) układa nam życie. Otwiera furtki, niektóre tylko uchyla, a jeszcze niektóre przed nami zamyka”.

Zaś ksiądz Jan Twardowski w swoich homiliach głosił, że "(...)śmierć jest drogą bez powrotu. Podróżą w jednym tylko kierunku. Śmierć nie jest wrogiem życia. Dzięki śmierci człowiek żyje. Gdyby wszyscy powołani do życia żyli – podusiliby się na świecie z braku miejsca. Ten, kto umiera, odchodzi przez grzeczność i ustępuje miejsca drugim”.

Wczoraj na forum.gk24 pod informacją dotyczącą tego tragicznego zdarzenia, znalazłam taki wpis.

~agakru~ Wczoraj, 08:18 Jest mi bardzo przykro, bo to zginął mój bardzo dobry kolega. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć, i nie wiem jak sobie poradzi rodzina ze stratą tak dobrego człowieka. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Mam nadzieję, ze tam gdzie teraz jest będzie szczęśliwy.

Nic dodać, nic ująć - można odejść na zawsze, by stale być blisko.


Listopad to taki „inny” miesiąc w roku

10 listopada 2008

Jesień na Górze Chełmskiej

Dzisiaj - 10 listopada 2008r. W firmie jest parę osób w Pracowni i Leszek w Hurtowni. CISZA, idealne warunki. Telefony nie dzwonią. Radio cichutko gra. Jest tak inaczej. Nienormalnie. Zapatrzyłem się chwilę na las... w moim pokoju.

Listopad to taki „inny” miesiąc w roku. Jednocześnie mamy Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przypominamy sobie jak bardzo brak nam tych, co "pouciekali" w miejsca bez powrotu. Przypominamy sobie o dziejach tych ludzi, często zwyczajnych, ale jakże kochanych i często niedocenionych za życia.

Mamy też 11 listopada - 90 rocznicę odzyskania niepodległości. Czy pamiętamy historię, co się stało przed, po i w dniu 11 listopada 1918 roku? Jak i z czym kojarzy nam się demokracja?


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij