EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

NASZE MAŁE EKOWODROLKI

08 grudnia 2008

Wspólna zabawa w piłeczkach

Mamy setkę dzieci w wieku do 14 lat. Dla nich 6 grudnia zorganizowaliśmy zabawę mikołajkową. Każde dziecko otrzymało wspaniałą paczkę.

Tak, paczki w tym roku były doskonałe, ponieważ rodzice nie poszli na łatwiznę, ale sami je przygotowali. Począwszy od zakupów słodkości, po pakowanie.

Rodzice chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach. Jednak największe powodzenie miał basen wypełniony po brzegi piłeczkami i .....kolana Mikołaja.


PRAWDZIWY MIKOŁAJ

05 grudnia 2008

Ale cudny ten Mikołaj

Wydarzeniem firmowym nr 1, minionego roku, na pewno był Mikołaj-Zbyszek wręczający słodkości. Kilka osób było całkowicie zaskoczonych tą czerwono-brodatą postacią, którą znienacka ujrzeli.


SZYBKA RIPOSTA

03 grudnia 2008

02567_choinka

Z serii - humor, dowcip!

Zamówienie zrealizujemy w terminie. Prosimy o pełną identyfikację zamawiającego oraz podanie adresu wysyłki.

Spełniamy marzenia każdego klienta, pod warunkiem, że są realne - a te są realne.

Mając na uwadze dobro naszego KLIENTA apelujemy jednak o szybki zakup choinki, której grubość pnia w czubku wynosi 30 m, ponieważ doszły nas słuchy, że w wyniku intensywnych prac projektowych na "Parsęcie" wycina się wszystkie grubsze w pniu choinki na potrzeby fabryki papieru w Kwidzynie.

Po zakończeniu akcji "Parsęta" apelujemy do miłośników przyrody o zgłaszanie się na akcję sadzenia drzew. Zapisy przyjmuje ZBR i PW.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij