EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

I KULIG FIRMOWY

25 stycznia 2010

Jazda na sankach a’la ekowodrol specjalne wykonanych przez naszych pracowników.

Takiej zimy już dawno nie mieliśmy. Tyle śniegu. Wszystko zasypane białym puchem. Nie mieliśmy też nigdy zimą firmowej imprezy plenerowej. Tak, więc nadarzyła się okazja, aby 24 stycznia zorganizować „I KULIG FIRMOWY”. Autobus zawiózł nas na miejsce eskapady – do Dargikowa.

Chociaż tego dnia temperatura dochodziła do minus 11 stopni, to humory nam dopisywały. Dzieci i zmarzluchy miały do dyspozycji ogrzewane pomieszczenie. Na zewnątrz grzało nas pokaźne ognisko a ciepła grochówka i pieczone na kijach kiełbaski, a także ciepłe napoje dostarczone przez organizatora sprawiły, że czas nam szybko i milutko zleciał.


Firmowa Wigilia 2009

27 grudnia 2009

Wspólne śpiewanie kolend.

Spotykamy się każdego dnia, teoretycznie łączą was tylko względy zawodowe, bywają sympatie i antypatie, ale kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia nawet w pracy czujemy się trochę inaczej. Aby podkreślić ten szczególny czas i organizujemy Firmową Wigilię.

Tegoroczna Firmowa Wigilia była trochę inna niż poprzednie. Po pierwsze było nas bardzo mało. Powodem był ustawowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę.

W takim okrojonym gronie czuliśmy się „familijnie".

Firmowa Wigilia była doskonałą okazją do bliższego poznania się (w ubiegłym roku przyjęliśmy wiele nowych osób) i porozmawiania o problemach i sprawach bardzo luźno związanych z codziennymi relacjami w miejscu pracy.

Spędziliśmy urocze chwile w nastroju kolęd i blasku ozdób choinkowych.

Po takim nieobowiązkowym spotkaniu, z pewnością relacje w pracy zmienią się na bardziej korzystne, a wiele nieporozumień zostanie szybciej rozwiązanych.


ŚWIĘTY MIKOŁAJ I PANI MIKOŁAJOWA

04 grudnia 2009

RODZINA MIKOŁAJOWA

Dzisiaj, wchodzących pracowników do firmy witał Święty Mikołaj. Każdemu wręczał słodki upominek. Ale nie to było zdziwieniem.
Zaskoczeniem było to, że nie był sam. Asystowała … No właśnie, czy to była ŚNIEŻYNKA, czy może ELF?

Według niektórych tradycji elfy wyręczają Świętego Mikołaja w rozdawaniu prezentów lub mu w tym pomagają. Natomiast Śnieżynka zgodnie z tradycją rosyjską z Dziadkiem Mrozem rozdaje prezenty.

A może ta śliczna asystentka to PANI MIKOŁAJOWA? No tak, na dalekiej północy, w tej zimnej krainie zapragnął Mikołaj „ciepełka” pomimo niezliczonej rzeszy przyjaciół: krasnali, chochlików czy reniferów. Nawet największy przyjaciel czerwononosy Rudolf nie zastąpi Pani Mikołajowej. Chyba w przyszłym roku możemy oczekiwać małych mikołajątek!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij