EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

EKOWODROL W ODŚWIĘTNEJ SZACIE

21 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin Choinka nieiesko-zielona

Środa 21 grudnia to najkrótszy dzień 2016 roku. Jest to również pierwszy dzień astronomicznej zimy. Dzień trwa dzisiaj 7 godz. 43 min. i jest krótszy od najdłuższego aż o 9 godz. i 4 min.

Zima kalendarzowa rozpoczyna się natomiast dzień później, czyli 22 grudnia.

Od soboty tj. 24 grudnia dzień będzie stawał się dłuższy - najpierw o minutę! Ale to już coś.

Firma wygląda szykownie. Żywa choinka w barwach niebiesko-zielonych i oświetlenie świąteczne sekretariatu. A to na zewnątrz wzbudza zachwyt.

Teraz wyczekujemy tylko śniegu i białych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017.


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

21 grudnia 2016

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

Życzenia Świąteczno-Noworoczne od pracowników i zarządu spółki EkoWodrol.


MIKOŁAJKI - 6 GRUDNIA, DZIEŃ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

06 grudnia 2016

EKOWODROL KOSZALIN, mikołaje

Dzisiaj w naszej firmie zagościł Święty Mikołaj. Każdemu wręczał słodki upominek. Ale nie to było zdziwieniem, bo taka jest rola Mikołaja. Zaskoczeniem było to, że nie był sam. Asystowała jemu… No właśnie - nie była to ani Śnieżynka, ani Elf. Czyli kto? Z pewnością, ba na pewno Pani Mikołajowa.

Nie odbyło się bez tak charakterystycznego pytania: Czy byłeś/aś grzeczny/na i proszę powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę.

Co niektórzy mówili wierszyki (Mikołaju nasz, dużo paczek masz…), śpiewali piosenki, nawet nucili kolędy, a także pokazywali różne figury (stali na jednej nodze lub udawali samolot).

Powiedzenie, „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” - chociaż trąci myszką, to z pewnością można stwierdzić, że cechy, przyzwyczajenia czy umiejętności nabyte w młodości ujawniają się w życiu dojrzałym. Dotyczy to także cech ujemnych - nabytych w młodości nie da się później wykorzenić. Nawet rózga nie pomaga!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij