EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

CIEKAWE UJĘCIA FOTO

24 września 2010

07033_piaskownica

Moja "mała" piaskownica i zabawki :) Zdjęcie wykonał Grzegorz Wiesiołek.


URODZINOWY PIKNIK - OSIEMNAŚCIE MIEĆ LAT TO NIE GRZECH

16 września 2010

Urodzinowy tort

Tematem przewodnim tegorocznego pikniku były słowa piosenki „Osiemnaście mieć lat to nie grzech”. Dlaczego? Ponieważ był to piknik urodzinowy. Był wspaniały tort i szampan. Mnóstwo baloników w barwach firmowych uniosło się do nieba. Strzeliły petardy z konfetti.

Osiemnaście lat temu powstała nasza spółka. Jesteśmy pełnoletni. Ale ta dojrzałość nie spowodowała istotnych zmian w naszej wspólnej zabawie. Dalej bawiliśmy się jak dzieci. Panowie w paintballu i w grze „gigantyczne piłkarzyki” przypomnieli sobie czasy chłopięce.

Natomiast jak zawsze największe emocje budził konkurs przeciągania liny o puchar przechodni prezesa. Ekipą zwycięską okazał się team, ubiegłoroczny zwycięzca, z Działu Instalacji Wewnętrznych.


Z CYKLU - TWORZYMY PRZYJAZNE ŚRODOWISKO

27 lipca 2010

06266_przepompownie

Wietrzyć/suszyć każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej.... ale to już lekka przesada.

Działająca i zalana ściekami przepompownia włączona do naszego monitoringu w rejonie Dorzecza Parsęty.

Zdjęcie wykonał Witek Martyniuk


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij