EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

BAL KARNAWAŁOWY - "W REMIZIE STRAŻACKIEJ'

07 lutego 2011

Grała nam orkiestra strażacka z kapelmistrzem.

Jak co roku bawiliśmy się znakomicie na balu karnawałowym. Tym razem mottem przewodnim była zabawa pn. „W REMIZIE STRAŻACKIEJ”. Nie była to taka zwykła potańcówka strażacka, ale galowy, paradny bal z atrakcjami. Grała nam Orkiestra Dęta OSP im. Ziemi Sławieńskiej. Ponadto dodatkową atrakcją był występ - taniec z ogniem.

Fąfarowie przed wyjściem na wieczorny seans do kina mówią do Jasia: - ...I pamiętaj: nie baw się zapałkami, mógłbyś znów rozniecić ogień w mieszkaniu! - No dobrze. Obiecuję, że nie będę ruszać zapałek. Przecież i tak wiem, w której szufladzie tatuś trzyma swoja zapalniczkę!


EKOWODROL NOCĄ

03 stycznia 2011

EkoWodrol zimową nocą

EkoWodrol w nocnej zimowej szacie wyglada naprawdę bajecznie.


ŻYCZENIA NA 2011 ROK

31 grudnia 2010

07873_zyczenia_2011

Niech każda spędzona w Nowym 2011 Roku chwila będzie okazją do dostrzegania urody życia i ufnego patrzenia w przyszłość.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij