EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

To także Twoje święto. Wywieś flagę na 11 Listopada!

08 listopada 2013

08751_flaga_w_oknie_1_

11 listopada - w Święto Niepodległości - wywieśmy flagi narodowe.

W oknach, na balkonach, umieszczając w specjalnych uchwytach na fasadach budynków - z zachowaniem szacunku dla naszego narodowego symbolu.

Uczcijmy godnie dzień, w który wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata po 123 latach niewoli (od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię). Ustanowione w ostatnich latach II RP, przywrócone w roku 1989. Jest dniem wolnym od pracy.

Spędźmy to święto radośnie i z dumą!


ZNICZE TO SYMBOL NASZEJ PAMIĘCI O ZMARŁYCH

31 października 2013

08749_znicz

..."Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień...1-ego listopada.

To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH już nie ma wśród nas... kochamy nadal, więc pamiętamy.

Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?”

Zabierasz tych, co mają serca szlachetne. A ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają.

Kiedy już opuszczam bramy cmentarza... zmarłe dusze żegnam powoli... Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję... że za rok tu przyjść mi pozwoli..."


A MOŻE TAK W LAS NA GRZYBY

19 sierpnia 2013

08649_grzyby_2630

Sezon grzybowy można uznać za otwarty.

Nie tylko w lasach zaroiło się od borowików, kozaków i kurek. Także u nas na skwerze przy budynku firmowym wyrosły okazałe, dorodne grzyby.

Uwaga, ale są to grzyby tzw. „wysokiego ryzyka” dla osób chcących je sobie przywłaszczyć, ponieważ pod żadnym pozorem – NIE WOLNO ICH ZRYWAĆ!!!
Ten uroczy zieleniec tworzy przyjazny ekosystem, czyli tworzy przyjazne środowisko.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij