EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

Panie Zdzisławie - dziękujemy!

17 maja 2012

08330_podziekowanie_od_dzialu_zm

Pan Zdzisław Adamczyk, dyrektor Działu Zaplecza Technicznego, długoletni Członek Zarządu EkoWodrol Sp. z o.o. odszedł na emeryturę. Przepracował w naszej firmie prawie ćwierć wieku (od 1988 roku).

Panie Zdzisławie, serdecznie dziękujemy za długoletnią i rzetelną pracę, za profesjonalizm, lojalność i uczciwość. Sukcesy naszej firmy w dużej mierze zależały od Pana fachowości, zaangażowania i poświęcenia.

Panie Zdzisławie, proszę przyjąć od nas „nie warsztatowców” gorące podziękowania za cierpliwość i wyrozumiałość.

Panie Zdzisławie, w związku z nowym etapem, jaki następuje w Pana życiu, życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.


ABYŚMY SZANOWALI SIĘ WZAJEMNIE....

06 kwietnia 2012

08310_2

Abyśmy szanowali się wzajemnie a pogodą ducha zarażali wszystkich wokół siebie. Nie sądzili zanadto innych, a wtedy wszystkim nam będzie się żyło łatwiej.


X OGÓLNOPOLSKA KONFERENCA SZKOLENIOWA KANALIZACJA TERENÓW NIEZURBANIZOWANYCH, 12-13 marca 2012r., MIELNO

15 marca 2012

Adam Czyleko - referat Zapobieganie problemowi zagniwania ścieków w rurociagach tłocznych na przykładzie pneumatycznej przepompowni ścieków EPP

EkoWodrol przy współpracy Działu Szkoleń i Konferencji spółki Abrys współorganizował ogólnopolską konferencję szkoleniową.

Celem konferencji było zaprezentowanie aktualnego stanu wykonania kanalizacji na terenach niezurbanizowanych oraz bieżącego stopnia realizacji Krajowego Programu Oczyszczania Ścieków Komunalnych. Ponadto zaprezentowane zostały aspekty optymalnego projektowania i budowania kanalizacji na tego typu terenach.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij