EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

Mikołajki 2012 „Wyprawa do Laponii”

13 grudnia 2012

08443_wystep_dla_mikolaja

Dnia 09.12.2012 w Klubie Osiedlowym "W Klocku" Mikołaj gościł naszych małych „ekowodrolków”. Impreza po nazwą „Wyprawa do Laponii” – to wspólne zabawy przy muzyce, piosenki dla Mikołaja, konkursy. I wielkie paczki od Mikołaja dla każdego dziecka.


Życie przemija, lecz pamięć pozostaje…

01 października 2012

08411_kondolencje

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Zdzisława Adamczyka

Naszego Wieloletniego Pracownika i Członka Zarządu. Przepracował w naszej firmie prawie ćwierć wieku (od 1988 roku). wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają pracownicy spółki EkoWodrol w Koszalinie.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 2 października br. o godzinie 10:30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.


PIKNIK FIRMOWY - "DWUDZIESTOLATKI TO MY"

07 września 2012

tort urodzinowy

Pierwszego września bawiliśmy się wspaniale na pikniku firmowym.

Był to inny piknik niż te poprzednie. Inne miejsce (można powiedzieć dostojne, bo przy pałacu), nad Jeziorem Parnowskim, przy mini zoo, w którym króluje dwugarbny wielbłąd – Wojtek.

Dużo konkursów dla najmłodszych ekowodrolków. Największe emocje budził, jak zawsze konkurs przeciągania liny o puchar przechodni prezesa.

Atrakcją był wspaniały i ogromny tort urodzinowy. W tym roku skończyliśmy 20 lat, a przebojem muzycznym –piosenka "Dwudziestolatki"

(…) Bo EkoWodrol ma dzisiaj dwadzieścia lat! Cały świat! Cudny Świat!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij