EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

ZNICZE TO SYMBOL NASZEJ PAMIĘCI O ZMARŁYCH

31 października 2013

08749_znicz

..."Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień...1-ego listopada.

To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH już nie ma wśród nas... kochamy nadal, więc pamiętamy.

Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?”

Zabierasz tych, co mają serca szlachetne. A ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają.

Kiedy już opuszczam bramy cmentarza... zmarłe dusze żegnam powoli... Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję... że za rok tu przyjść mi pozwoli..."


A MOŻE TAK W LAS NA GRZYBY

19 sierpnia 2013

08649_grzyby_2630

Sezon grzybowy można uznać za otwarty.

Nie tylko w lasach zaroiło się od borowików, kozaków i kurek. Także u nas na skwerze przy budynku firmowym wyrosły okazałe, dorodne grzyby.

Uwaga, ale są to grzyby tzw. „wysokiego ryzyka” dla osób chcących je sobie przywłaszczyć, ponieważ pod żadnym pozorem – NIE WOLNO ICH ZRYWAĆ!!!
Ten uroczy zieleniec tworzy przyjazny ekosystem, czyli tworzy przyjazne środowisko.


Chyba widać już wiosnę!

11 kwietnia 2013

uwaga na rowerzystów

Na wiosnę wszystko „wychodzi” z ziemi.

A u nas wokół firmy oprócz kolorowych krokusów także znaki drogowe „uwaga rowerzyści”.

Skąd te znaki? Doczekaliśmy się nareszcie dogodnego dojazdu do firmy – nowo wybudowaną drogę tzw. drugi pierścień obwodnicy śródmiejskiej z chodnikiem i osobną drogą rowerową. A rowerzyści to wiadomo jak pędzą po idealnie gładkiej nawierzchni. Teraz wyjeżdżając z firmy musimy koniecznie na nich uważać.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij