EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

KALENDARZ EkoWodrolu NA 2017 ROK

24 listopada 2016

EKOWODROL KOSZALIN, kalendarz 2017

Kalendarz EkoWodrolu na 2017 rok, już szesnasty (pierwszy ukazał się w 2002 roku) autorstwa Pana architekta Andrzeja Tyszeckiego z akwarelami urokliwych miejsc w Koszalinie.

Koszalin – miasto, któremu poświęcamy tegoroczny kalendarz.
Tu znajduje się nasza siedziba, tu mieszka przeważająca część naszych pracowników, tu powstały ponad pół wieku temu zręby naszej firmy. Tu powstają projekty naszych najnowszych technologii, przynoszących zasłużone uznanie wśród licznych inwestorów w całym kraju. Tu wreszcie, wielu z nas przepracowało całe swoje życie, od ukończenia szkoły do emerytury. Kochamy Koszalin, to przecież nasze miasto. Dla mnie to zaszczyt współpracować z tą firmą.

arch. Andrzej Tyszecki


NOWY ELEMENT DEKORACYJNY W PRZESTRZENI FIRMOWEJ

16 czerwca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, zawór kolanowy Szuster system

Zawór Kolanowy Szuster System – „Ładnie się prezentuję na tle tej firmowej zieleni. Nieprawdaż?”


FIRMOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY W ŁAZACH

24 maja 2016

EKOWODROL Sp. z o.o.  Koszalin

Program wyjazdu integracyjnego obejmował różne wciągające i emocjonujące rozrywki na zasadzie współzawodnictwa, gdzie wszyscy mieli równe szanse - i kobiety, i mężczyźni, starsi pracownicy na równi z młodymi, wysportowani i mniej sprawni.

Śmiechu było co niemiara.

Niektórym podobały się gry scenariuszowe „Komuno wróć” a innym zawody dojarskie. Konkurs „Firma na podeście” wymagał kreatywnego myślenia i odkrył ukryte talenty muzyczne.

Pogoda również dopisała.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij