EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

30 CZERWCA BR. ODBIÓR OCZYSZCZALNI I ZWYCZAJNE ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW EKOWODROL

01 lipca 2014

Rowy, gmina Ustka, przecięcie wstęgi na membranowej oczyszczalni ścieków MBR.

30 CZERWCA DO POŁUDNIA

Rowy, gmina Ustka – oficjalne przecięcie wstęgi na membranowej oczyszczalni ścieków MBR.

(…) „Membranowa oczyszczalnia ścieków MBR, zrealizowana przez EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, to bardzo nowoczesny obiekt, o pionierskiej w kraju technologii, która służy środowisku, daje gwarancję bardzo czystych ścieków. Mam nadzieję, że to początek nowych tego typu inwestycji w Polsce.”

..............................................................................

30 CZERWCA PO POŁUDNIU

Siedziba firmy – Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie.

Oprócz zatwierdzenia sprawozdań: Zarządu z działalności Spółki, Rady Nadzorczej i udzielania absolutorium, wybrano Prezesa zarządu na dalszą 3-letnia kadencję. Został nim ponownie Lech Wojciechowski.

Skład pozostałych Członków Zarządu także nie uległ zmianie. Członkami Zarządu zostali powtórnie Zbigniew Chudzik i Paweł Kaczmarek.

Zarząd uzyskał 100% poparcie wszystkich wspólników.


Informujemy, iż z dniem 1 lipca 2014 roku pracę zawodową po 45 latach kariery w firmie EkoWodrol zakończył Pan Włodzimierz Lipski - Wiceprezes Zarządu, a ostatnio przewodniczący Rady Nadzorczej EkoWodrol Sp. z o.o.

W związku z przejściem na emeryturę życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, a także ciepła i spokoju w życiu osobistym.


ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

18 kwietnia 2014

08862_2014_kartka_na_strone_

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

w prawdziwie wiosennym nastroju

życzą pracownicy i zarząd

firmy EkoWodrol sp. z o.o. w Koszalinie


ALEŻ WIOSENNIE I KOLOROWO W SEKRETARIACIE!

02 kwietnia 2014

08859_wiosna_w_sekretariacie

ŻÓŁTO I CZERWONO!

CZERWONY w naturalny sposób przyciąga oko potencjalnego klienta i wprowadza go w stan ekscytacji, kojarzony z energią, wywołuje silne asocjacje związane ze świętami, które aktywizują w mózgu uczucie miłości i chęć dawania (czerwone róże, Walentynki, Boże Narodzenie).

ŻÓŁTY to kolor słońca, symbol radości, aktywizuje wspomnienie dobrych czasów m.in. wspomnienia z wakacji, klient otoczony żółtym czuje optymistyczne wibracje w mózgu, który uwalnia więcej serotoniny, odpowiedzialnej za chemiczne poczucie szczęścia, wydobywa twórcze myśli, przyspiesza metabolizm.

żółty+czerwony=pomarańczowy

POMARAŃCZOWY to najbardziej ekstrawagancki kolor, symbolizuje zabawę, ciepło, energię.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij