EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

MIKOŁAJKI - 6 GRUDNIA, DZIEŃ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

06 grudnia 2016

EKOWODROL KOSZALIN, mikołaje

Dzisiaj w naszej firmie zagościł Święty Mikołaj. Każdemu wręczał słodki upominek. Ale nie to było zdziwieniem, bo taka jest rola Mikołaja. Zaskoczeniem było to, że nie był sam. Asystowała jemu… No właśnie - nie była to ani Śnieżynka, ani Elf. Czyli kto? Z pewnością, ba na pewno Pani Mikołajowa.

Nie odbyło się bez tak charakterystycznego pytania: Czy byłeś/aś grzeczny/na i proszę powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę.

Co niektórzy mówili wierszyki (Mikołaju nasz, dużo paczek masz…), śpiewali piosenki, nawet nucili kolędy, a także pokazywali różne figury (stali na jednej nodze lub udawali samolot).

Powiedzenie, „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” - chociaż trąci myszką, to z pewnością można stwierdzić, że cechy, przyzwyczajenia czy umiejętności nabyte w młodości ujawniają się w życiu dojrzałym. Dotyczy to także cech ujemnych - nabytych w młodości nie da się później wykorzenić. Nawet rózga nie pomaga!


ZBYSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

01 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin

Tworzymy przyjazne środowisko – motto EkoWodrolu wciąż aktualne.


KALENDARZ EkoWodrolu NA 2017 ROK

24 listopada 2016

EKOWODROL KOSZALIN, kalendarz 2017

Kalendarz EkoWodrolu na 2017 rok, już szesnasty (pierwszy ukazał się w 2002 roku) autorstwa Pana architekta Andrzeja Tyszeckiego z akwarelami urokliwych miejsc w Koszalinie.

Koszalin – miasto, któremu poświęcamy tegoroczny kalendarz.
Tu znajduje się nasza siedziba, tu mieszka przeważająca część naszych pracowników, tu powstały ponad pół wieku temu zręby naszej firmy. Tu powstają projekty naszych najnowszych technologii, przynoszących zasłużone uznanie wśród licznych inwestorów w całym kraju. Tu wreszcie, wielu z nas przepracowało całe swoje życie, od ukończenia szkoły do emerytury. Kochamy Koszalin, to przecież nasze miasto. Dla mnie to zaszczyt współpracować z tą firmą.

arch. Andrzej Tyszecki


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij