EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

WIGILIA 216

26 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin, wigilia

Tegoroczna Firmowa Wigilia odbyła się 23 grudnia.

Życzenia od zarządu: proszę przyjmijcie takie ciepłe świąteczne życzenia, takie od serca - dużo zdrowia i szczęścia, bo te dwa elementy są nieodzowne by Święta i kolejny rok przeżyć spokojnie.

Dużo zdrowia, by wytrzymać to świąteczne łakomstwo przy stolach zastawionych wymyślnymi potrawami, a potem by przeżyć szaleństwo Sylwestra i wkroczyć z nowymi siłami w Nowy Rok 2017.

Szczęścia, by nas nie pominęli przy rozdziale wszelakich dóbr, by wreszcie zrealizować to, co sobie zaplanowaliśmy, bo jak zwykle łut szczęścia zawsze się przydaje. A ponieważ szczęście sprzyja lepszym, życzę, by w tym kolejnym roku życia poczucie i opinia, że się jest lepszym towarzyszyło zawsze.

Nie tylko na ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia bądźmy wyrozumiali, mądrzy, serdeczni, roztropni, zakochani i uczciwi.

"To jest taka mięta, żebyście się zakochali na święta.To jedyna rada dla was jest!”- Limboski


EKOWODROL W ODŚWIĘTNEJ SZACIE

21 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin Choinka nieiesko-zielona

Środa 21 grudnia to najkrótszy dzień 2016 roku. Jest to również pierwszy dzień astronomicznej zimy. Dzień trwa dzisiaj 7 godz. 43 min. i jest krótszy od najdłuższego aż o 9 godz. i 4 min.

Zima kalendarzowa rozpoczyna się natomiast dzień później, czyli 22 grudnia.

Od soboty tj. 24 grudnia dzień będzie stawał się dłuższy - najpierw o minutę! Ale to już coś.

Firma wygląda szykownie. Żywa choinka w barwach niebiesko-zielonych i oświetlenie świąteczne sekretariatu. A to na zewnątrz wzbudza zachwyt.

Teraz wyczekujemy tylko śniegu i białych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017.


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

21 grudnia 2016

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

Życzenia Świąteczno-Noworoczne od pracowników i zarządu spółki EkoWodrol.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij