EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Z życia firmy

WIELKANOC W EKOWODROLU

04 kwietnia 2018

EKOWODROL Koszalin, spotkanie Wielkanocne

Po podzieleniu się jajeczkiem, symbolem nowego i nowej nadziei, życzyliśmy sobie, tak po prostu ciepłych i fajnych świąt Wielkiej Nocy.


Poniżej życzenia wielkanocne od Zarządu BCC.

Oto Pan zmartwychwstał.

…. Codziennie przechodzimy nad tym do porządku dziennego. W te święta Wielkiej Nocy uświadamiamy sobie, że Jezus Chrystus szedł z krzyżem na ramionach i koroną cierniową, a pot i krew zalewały Mu oczy przerażeniem przed przyszłością. Tak jak nas ogarnia trwoga przed tym co nas czeka gdy podejmujemy działania, których nie znamy.

Szedł Jezus Chrystus niosąc krzyż cierpienia, tak jak my cierpimy borykając się z chorobą swoją lub naszych bliskich.

Szedł Jezus Chrystus z trwogą, co będzie z ludźmi po Jego śmierci - tak jak my lękamy się o naszą rodzinę, bo może im zabraknąć chleba, pieniędzy, gdy nas zabraknie.

Nagle, po trzech dniach Jezus Chrystus zmartwychwstał.

Minęły lęk, cierpienie i trwoga.

Nastała Nadzieja na nowe, lepsze życie. Pamiętajmy o tej nadziei w czasie zmartwień. Zawsze mijają!


ZDROWYCH, PEŁNYCH MIŁOŚCI, WIARY I NADZIEI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

28 marca 2018

EKOWODROL Koszalin; zdrowych, pełnych miłości, wiary i nadziei Świąt Wielkanocnych

ZDROWYCH, bo to najważniejsze.

PEŁNYCH MIŁOŚCI, bo to sens życia.

WIARY, bo to pozwala przetrwać trudne chwile.

NADZIEI, bo wtedy niemożliwe staje się możliwe.

życzą:

pracownicy i zarząd spółki EkoWodrol.


JAK CO ROKU NADSZEDŁ DZIEŃ KOBIET

09 marca 2018

10028_img_20180312_wa0011

Nasi Panowie spowodowali, że poczułyśmy się wyjątkowo. Sala konferencyjna wyglądała barwnie i wiosennie. Rozłożone różnobarwne podkładki na stole a na nich w wazonach pęki kwiatów (nie trzeba było szukać wolnych kubków, w które należało by wstawić kwiatki, żeby przetrwały z nami w pracy). Przepyszne czerwone ciasteczka z Pracowni Czekolady zaskoczyły delikatnym, lekkim, nie za słodkim smakiem a ręcznie robione czekoladki były wprost niesamowite.

I do tego te ciepłe życzenia, że nasz urok, subtelność i kobieca intuicja wzbogacają zespół. I że nasza kobiecość łagodzi obyczaje i tworzy dobrą atmosferę w pracy. I że rozwijamy skrzydła- awansujemy.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij